Bądź artystą Miłości, artystą Ducha, kimś kto tworzy każdą chwilę, kazdą sekundę najpiękniejszej sztuki - sztuki snu. Jeśli jesteśmy artystami zdołamy stworzyć nasze życie z miłością, a nasz sen stanie się dziełem sztuki.

Twórca metody Curt Kollman opracował metodę łączącą szkołę sztuk z filozofią indyjskich Wed. To metoda rozwoju świadomości, odkrywania piękna w życiu przez sztukę, przez malowanie. To metoda dla wszystkich, którzy nie malowali i dla tych którzy malowali.

Gdy chcesz by:

  • wyrzeźbić siebie jako istotę taką jaką jesteś odcinając to co zbędne,
  • obudzić się, być szczęśliwym, zobaczyć czego pragniesz,
  • odzyskać wiarę w siebie,
  • zaakceptować siebie takim jakim się jest,
  • zaistnieć naprawdę i wyrazić swoją osobowość,
  • poczuć szczęście pochodzące z Twojego wnętrza, będącego rezultatem Twojej miłości,
  • przekroczyć ograniczenia uwarunkowań wewnętrznych,
  • lub po prostu malować dla siebie, by wyrazić swój twórczy potencjał,
te warsztaty są dla Ciebie.

Cała wiedza jest dostępna w nas, a nauczyciel jest tylko po to, by pomóc nam ją odkryć. Tworzenie jest czymś naturalnym, jest przypisane życiu. Zen mówi "Jeśli w danej chwili nie wiesz co tworzyć to twórz chociaż siebie".

VEDIC ART to doświadczenie, to droga do odkrycia wewnętrznego twórcy, którym jest każdy z nas. Stajesz się świadomym, tworzysz, i tak sztuka staje się życiem, a życie sztuką.

Jeśli otworzysz oczy i rozejrzysz sie dookoła zobaczysz, że masz wszystko czego potrzebujesz. Najszczęśliwsze momenty w naszym życiu są wtedy, gdy bawimy się jak dzieci, kiedy śpiewamy i tańczymy, kiedy odkrywamy coś nowego i tworzymy po prostu dla zabawy. Te możliwości daje Ci VEDIC ART. Nie ma tu żadnych ograniczeń, zakazanych technik jest tylko twórczy proces. Może nigdy o tym nie pomyślałeś, ale w każdym z nas jest mistrz, bo mamy moc tworzenia. VEDIC ART to nie tylko płótno, to również nasze życie, to jesteś Ty. To życie, które przenika Twoje ciało, Twój umysł, Twoja duszę. Odkrywając to, dzięki temu, że czujesz to życie w sobie - przekonasz się, że jesteś tą samą siłą, która otwiera i zamyka kwiaty i pozwala kolibrom latać między nimi. Jesteś tą siłą, która szumi w wietrze i która oddycha przez Twoje ciało.

Malarstwo jest jak eliksir, którego gdy człowiek posmakuje to już wie, że tylko to. Daje szczęście, a przecież urodziliśmy się z prawem do szczęścia, do radości.

Małgorzata Rynarzewska: +48 601 73 86 13, maur2@onet.eu
Malarstwo, wystawy, galeria obrazów, ekspozycje, vedic art, kursy